National Union Artists Ukraine

0

Private

 • Gender: Male
 • Date of birth: 27 October 1938
 • Location: Ukraine, Kiev
 • Registered at: 11 July 2017, 21:27
 • Last visit: 11 July 2017, 22:07

About me

Національна спілка художників України — всеукраїнська громадська творча організація професійних митців і мистецтвознавців. Створена у 1938 р. Структура Спілки налічує 33 обласних та територіальних організацій (включно з Кримом). Головною метою спілки є консолідація усіх творчих сил, формування мистецького середовища, забезпечення свободи творчості, сприяння професійному зростанню і соціальний захист її членів. Спілка проводить різноманітні Всеукраїнські виставки з усіх жанрів образотворчого мистецтва, бієнале та трієнале трієнале, конференції, загальнонаціональні, персональні, інноваційні виставки в виставкових залах Центрального будинку художника. Спільно з Міністерством культури України засновано премії ім. К. Білокур та М. Дерегуса. Голова НСХУ – Чепелик Володимир Андрійович, народний художник України, академік Академії мистецтв України, лауреат Національної премії України ім… Тараса Шевченка, професор, почесний громадянин міста Києва Адреса м. Київ в. Січових Стрільців (Артема) 1-5 Центральний будинок художника. Тел. +380 44 272 01 33. факс +380 44 272 14 54. Відповідальний секретар НСХУ – Чернявський Костянтин Володимирович, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри рисунка та живопису КНУТД (Київський Національний Університет Технологій та дизайну). День художника професійне свято- 11 жовтня 2015 року – День художника (Указ Президента 1132-98 від 9 жовтня 1998 р).


Wall (2 posts)

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

avatar
National Union Artists Ukraine


«Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

ТКАЧЕНКУ ОЛЕКСАНДРУ ВЛАДИСЛАВОВИЧУ

2 липня  2017 року на офіційній фейсбук сторінці Телевізійної служби  новин Телерадіокомпанії 1+1 за адресою https://www.facebook.com/TSNweek/photos/a.277093898979814.64245.192717150750823/1467666326589226/?type=3&theater було оприлюднено допис  наступного змісту:

 «Як пустити мистецтво під «обнал» знають «митці» зі Спілки художників України. Ми вас здивуємо, бо й самі здивувалися, скільки ліквідного майна у наших художників. Вони просто мільярдери. Утім, (знов це зрадливе «утім») до мільярдів мають доступ не ті, хто творить, а ті, хто ставить підписи на папірцях. Стас Ясинський викрив наглу схему «обналу» мистецької нерухомості і побачив, як зухвало викидають зі Спілки тих, хто наважується завадити бандитським оборудкам. Його ексклюзивний сюжет сьогодні у ТСН-Тиждень, 19.30.»

Дана публікація розміщена на офіційному каналі телерадіокомпанії, на який підписані і який читають 279 тис. людей, користувачів мережі фейсбук та глядачів каналу 1+1.

Публікація містить ряд тверджень які показують Національну спілку художників України  в негативному світлі, містять безпідставні обвинувачення в  сторону спілки щодо незаконних операцій із нерухомим майном творчої спілки  ("оборудки") та надають їм оцінку як «бандитським» та «обвальним». Дана публікація містить також оцінку діям творчої спілки художників які очевидно стосуються виключення із числа її членів окремих осіб за порушення статуту спілки, висловлюючи при цьому нічим не підкріплені припущення щодо мотивів та правових підстав таких рішень. Також як видно з публікації журналіст 1+1 Стас Ясинський повідомляє публічно що він виявив "наглу схему" та знайшов докази існування «обналу мистецької нерухомості». Можна припустити що термін "нагла" це неграмотне вживання русизму (запозичення слова «наглый») і він мав на увазі «зухвалу схему». Також можна зрозуміти із публікації що Національна спілка художників займається протиправною діяльністю ухиляючись від податків та отримуючи незаконні готівкові кошти від операцій із нерухомим майном власністю спілки художників.

Так, термін «обнал» застосовується як сленгова назва дій, що вчиняються суб’єктами господарювання з метою ухилення від сплати податків та отримання готівкових коштів, що не відображаються в офіційній бухгалтерській документації.Згідно відомостей вказаних у тлумачному словнику української мови, слово «наглий» розуміє під собою щось, що наступає раптово, несподівано, непередбачено.

Також, у публікації вказано, що журналіст Стас Ясинський побачив, як зухвало викидають зі Спілки тих, хто наважується завадити бандитським оборудкам. При цьому зазначаю, що відповідно до ст. 257 Кримінального кодексу України, бандитизм – це організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб. Тобто, лише наявність вироку суду про притягнення до кримінального правопорушення за зазначаю статтею Кримінального кодексу України надало б право журналісту називати діяльність бандитською та осіб, що беруть у такій діяльності бандитами.

Фактично уся публікація в соціальній мережі «Фейсбук» складається зі слів, які абсолютно не відповідають її змісту та інформації, що є неправдивою та недостовірною.Національна спілка художників України є профейсійним творчим обєднанням митців, її членами є понад 4500 митців по всій Україні, та спілка має 27 регіональних організацій у всіх областях України. Дана публікація та спосіб її поширення доводить до значної кількості людей (279 тис.) неправдиву інформацію яка дискредитує НСХУ та завдає шкоди діловій репутації спілки її посадових осіб та органів управління. Зміст публікації є образливим і завдає моральної шкоди також членам спілки яких є більше 4500.Враховуючи вищенаведене просимо:

Припинити публікацію даного посту в мережі інтернет та на сторінці телеканалу в соціальній мережі Фейсбук зокрема шляхом усунення допису.Зробити офіційне спростування даних тверджень в спосіб, який вони були оприлюднені а саме на сторінці телеканалу в соціальній мережі Фейсбук Надати Національній спілці художників України офіційного листа із вибаченнями та спростуванням вищенаведеного допису в письмовій формі

         З повагою, заступник голови НСХУ    Зінченко В.Д.

ТСН Тиждень - Як пустити мистецтво під «обнал» знають... | Facebook
Як пустити мистецтво під «обнал»...

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 0
 • Viewing
 • 0
avatar
National Union Artists Ukraine
Updated profile picture

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 0
 • Viewing
 • 1