Анатолій Антонюк

0

Private

 • Gender: Male
 • Date of birth: 24 December 1966
 • Location: Ukraine, Rovnoe
 • Marital status Married to
 • Registered at: 27 August 2017, 15:50
 • Last visit: 28 August 2017, 15:17

About me

Заробляю сам та допомагаю іншим заробляти в інтернеті. Успішно будую мережі.


Wall (5 of posts)

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

avatar
Анатолій Антонюк

Криптовалюта - цифрові рахункові одиниці, облік яких децентралізований, тобиш на відміну від фіатних(бумажних) грошей не належить державі.Функціонування даних систем відбувається за допомогою розподіленої комп'ютерної мережі яка називається Блокчейн.

 Тобто Криптовалюта - це цифрова (віртуальна) валюта, одиниця якої - монета (англ. -coin). Монета захищена від підробки, тому що являє собою зашифровану інформацію, скопіювати яку неможливо (користування криптографії і визначило приставку «крипто» в назві). А чим тоді електронна криптовалюта відрізняється від звичайних грошей в електронному вигляді? Для того, щоб звичайні гроші з'явилися на рахунку в електронному вигляді, вони повинні бути спочатку внесені на рахунок у фізичному втіленні, наприклад, через банк або платіжний термінал. Тобто для звичайної валюти електронний вигляд - лише одна з форм представлення. Криптовалюта емітується безпосередньо в мережі і ніяк не пов'язана ні з будь-якої звичайної валютою, ні з будь-якої державної валютної системою. Таким чином, відповідь на питання «криптовалюта - що це» простими словами звучатиме як «це електронні гроші».
  Займатися її добичею в мережі (так званим Майнінгом) може кожен бажаючий, що володіє комп'ютерним обладнанням необхідної потужності і спеціальним програмним забезпеченням. В процесі Майнінг обчислювальні потужності обладнання вирішують алгоритми, складність яких поступово зростає і, вирішивши, добувають монету - набір зашифрованої інформації. Доказом наявності монети в мережі служить блокчейн - свого роду обліковий запис. Зберігається ця валюта децентралізовано, розподілена по електронним криптокошельках користувачів.

Edited

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 0
 • Viewing
 • 0
avatar
Анатолій Антонюк

Криптовалюта нового покоління OneCoin

OneCoin - централізована валюта, її просування виконує компанія Оne Life Ltd, передбачений розмір емісії становить 120 млрд. Монет.

Зареєструвалися на сайті Оне Life.eu клієнтам (в тому числі і через наш партнерський сайт) пропонується придбати один з варіантів навчального пакету Оне Life і отримати безкоштовно деяку кількість токенів (умовних облікових одиниць), завдяки яким можна добути цю криптовалюта. В результаті навчання людина отримує уявлення про нові фінансові напрямки, методах отримання прибутку і можливості прогнозування ціни монети. Регулярно проводяться акції «спліт», при яких кількість токенов подвоюється. Можна використовувати OneCoin Майнінг, який виступає більш прибутковим способом інвестування в свої знанія, що сьогодні є найбільш затребуваним абсолютною більшістю вкладників, так на планеті більше 2 млрд. людей не мають доступу до банківської системи.

  Переваги криптовалюти OneCoin (Ванкоін)

Дана система постаралася не допустити найбільш характерні для криптовалют недоліки.

Віртуальні валюти децентралізовані, не мають залежності від банку або уряду, транзакції по них анонімні. Подібна незалежність сприяє всякого роду шахрайським операціям. Тому у Ванкоін реєстрація і процес перекладів прагне до відкритості і повної централізації. Компанія націлена не тільки на заробіток на продукті, але в значній мірі на створення масштабної верифіцированної користувацької мережі і просування валюти в якості повноцінного платіжного засобу на платформі dealshaker.com/en/.

Компанія має намір впровадити використання нової валюти в повсякденному житті, а не тільки віртуальної, для чого планується в найближчому майбутньому пов'язати її з пластиковою карткою. Серед переваг продукту - висока доступність для будь-якої категорії громадян, а не тільки для тих хто розбираються в IT-технологіях, завдяки навчальним стартовим пакетам різного рівня. Завдяки централізованому підходу OneCoin сьогодні будь-які операції з валютою безпечні. Всі рахунки криптомонет користувачів розміщені в одній мережі, тому будь-яке шахрайство можна відстежити. Постійне створення резервних копій (бекапів) дозволяє відновити код при його втраті, що відсутнє в інших системах. Процедура видобутку монет систематично піддаються аудиту компаніями, які не мають жодного стосунку до структури Ванкоін. Звіти по проведеним аудитам учасники проекту можуть подивитися в своєму бек-офісі на сайті OneCoin.eu.

Одного бажання отримати хороший прибуток недостатньо - як в будь-якій справі, потрібна програма певних зусиль. Тільки так вийде мінімізувати неминучий ризик при роботі з криптовалюта і прийти до запланованого рівня заробітку, перебуваючи географічно де завгодно, де є інтернет.

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 0
 • Viewing
 • 0
avatar
Анатолій Антонюк

Блокчейн (ланцюжок блоків) - це розподілена база даних, в якій пристрої зберігання даних не підключені до загального сервера. Ця база даних зберігає постійно зростаючий список упорядкованих записів, званих блоками. Кожен блок містить мітку часу і посилання на попередній блок.

  Застосування шифрування гарантує, що користувачі можуть змінювати тільки ті частини ланцюжка блоків, якими вони «мають» в тому сенсі, що у них є закриті ключі, без яких запис в файл неможлива. Крім того, шифрування гарантує синхронізацію копій розподілених ланцюжків блоків у всіх користувачів.

  В технологію блокчейн спочатку закладена безпеку на рівні бази даних. Концепція ланцюжків блоків запропонував в 2008 р Сатоши Накамото (Satoshi Nakamoto). Вперше реалізована вона була в 2009 році як складова цифрової валюти - біткоіни, де блокчейн грає роль головного загального реєстру для всіх операцій з біткоіном. Завдяки технології блокчейна біткоін став першою цифровою валютою, яка вирішує проблему подвійних витрат (на відміну від фізичних монет або жетонів, електронні файли можуть дублюватися і витрачатися двічі) без використання будь-яких авторитетного органу або центрального сервера.


Безпека в технології блокчейн забезпечується через децентралізований сервер, проставляється мітки часу, і однорангові мережеві з'єднання. В результаті формується база даних, яка управляється автономно, без єдиного центру. Це робить ланцюжка блоків дуже зручними для реєстрації подій (наприклад, внесення медичних записів) та операцій з даними, управління ідентифікацією та перевірки походження.

Edited

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 0
 • Viewing
 • 0
avatar
Анатолій Антонюк (Ukraine)

Багато людей плутають різні Сками, Фінансові піраміди з Сітковим маркетингом. Хочеться описати що ж все таки означає МЛМ? 

  Мережевий маркетинг, або багаторівневий маркетинг, МЛМ - концепція реалізації товарів і послуг, заснована на створенні мережі незалежних дистриб'юторів (торговельних агентів), кожен з яких, крім продажу продукції, також має право на залучення партнерів, що мають аналогічні права . При цьому дохід кожного учасника мережі складається з комісійних за реалізацію продукції та додаткових винагород (бонусів), що залежать від обсягу продаж, здійснених залученими ними збутовими агентами. 

  Наприклад в США до 60% населення залучені до бізнесу МЛМ !


Edited

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 2
 • Viewing
 • 0
avatar

Любой бизнес в интернет  для простых людей, ( простых, кто не продвигает СВОЙ инфобизнес) ЭТО ЧИСТОЙ ВОДЫ ЛОХОТРОН! Еще не один ПРОСТОЙ ЛОХ в этом бизнесе не имел дохода, рано или поздно он ВСЕ РАВНО начинает кусать свои локти, но УВЫ, достать не может...

 • 0
avatar

Petr Zhurba,  Мені прикро що ви не знайшли себе в цьому бізнесі, вся причина в тому що бізнес МЛМ у нас всі уявляють в збоченній формі, тобиш гроші потрібні вже зараз і вчора, звідси і багато хто користується щоб облапошити людей! А самою головною причиною Всіх бід є у людей поссовковського гатунку НИЗЬКА ФІНАНСОВА грамотність, люди взагалі не розуміють що таке гроші і з чим їх "їдять", як ними правильно розпоряджатись. що таке актив і що пасив і т.п.

Edited

 • 0
avatar
Анатолій Антонюк
Updated profile picture

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.

 • 1
 • Viewing
 • 1
avatar

Те що сьогодні у людей викликає подив і нерозуміння, завтра стає буденним!!!

 • 1