avatar
Купівля - продаж на inparadise.info (Germany)

Купівля - Продаж ваших товарів на https://inparadise.info доступна для людей по Україні і по всьому світу без процентів  ( 0%)  і посередників. Заробляйте свої гроші легко і доступно, онлайн, не виходячи із дому, а також розвивайте свій бізнес.

Цей розділ створений для того що б звязати покупців напряму, без посередників. Тут Ви можете купити, знайти або продати товар онлайн по Україні, а також по всіх країнах світу, як оптом так і в роздріб. Це допоможе вам раціонально використовувати свій бюджет і не переплачувати за товари.

В даному розділі ми постаралися охопити всі категорії товарів, які є в світі, що б зробити торгівлю через інтернет зручнішою, дешевшою і доступною для Вас. Наш сайт об'єднує людей з усієї планети та швидко знаходить потрібні вам речі. На INPARADISE.INFO можна купити чи виставити на продаж авто, сорочку, книги, рибальскі снасті, будь що! В нас немає жодних обмежень, і представлені усі категорії товарів.

Наш сайт врахував інтереси фермерів та сільських господарів.

Наприклад, вам треба продати корову. Тобто знайти машину, відвезти тварину на ринок, чекати на покупця і втрачати на все це час. Чи сдавати її перекупникам і втрачати на цьому гроші. Коли є інший вихід – розмістити оголошення про продаж на нашому сайті, додати фото корови, - і покупець знайде вас сам! Отже, усі турботи, повязані з вивозом тварини вже не ваші, а з запропонованих за корову цін можна вибрати найкращу.

Цей сайт допомагає молодим батькам продати вже непотрібні дитячі речі та іграшки. Не треба здавати їх у комісійний магазин та ділитися з ним грошима. Встановіть фото своїх речей та просто чекайте. Можливо, ваш одяг потрібен дітям з інших країн. INPARADISE.INFO зближає людей та дає можливість заробити вам гроші!

Якщо ви творча людина i вдома в вас вже багато цiкавих виробiв, мальовничих картин чи вязаних власноруч речей; тодi поєднайте приємне з практичним: додайте їхнi зображення в роздiл продаж, де їх побачать любителi мистецтва i схочуть придбати для себе.

Всі товари одразу потрапляють у пошукову мережу Google та інші, де їх можуть знайти люди звідусіль – по вашій країні, або по всьому світі.

Вам треба терміново продати товар? У вас є можливість рекламувати свої речі по всьому світу або по вибраним вами країнам за мінімальну плату. Отже, ви можете підняти їхню позицію у загальному списку. Або встановити на головну сторінку розділу, де їх одразу побачать покупці.

У той час, як з кожним роком всесвітні біржі штучно завищують ціни на сільгосппродукцію, продукти харчування, газо- нафтопродукти і електрику, inparadise.info успішно повязав виробників продукції та споживачів без посередників, і ціни на товари автоматично знижуються на 50% і більше.

Тільки на нашому сайті ми не берем ніяких відсотків %  із кожної проданої речі. Установлена лише маленька плата за установку товара. Унікальна пропозиція від нашого сайту; публікація 5 товарів на  продаж безкоштовно.

Тільки-но відкрили власну справу? Для вас є можливiсть безкоштовно створити бізнес-сторінку зі своєю власною інтернет адресою в розділі Компанії. Розвивайте свій бізнес, розкажіть чим займаєтеся, завантажте фото, відео, поділіться творчими планами з усім світом, вкажіть адресу свого сайту, щоб більше людей дізнались про вас.


INPARADISE.INFO обєднує людей усієї планети. Чекаємо і на вас!

Wall (0 of posts)

Tags should be comma separated. i.e: facebook clone, blogs, rating, google, block.